O nás

Kdo jsme, co děláme a proč si vybrat zrovna nás

Zabýváme se internetovým prodejem plotů, oplocení, pletiv plechových dveří, betonových plotů za bezkonkurenční ceny. Firma Boppe s.r.o. vznikla v roce 1993. Vedle montáže plotů prodáváme ploty a oplocení z různých materiálů a barevných rozlišení.Co by to bylo za ploty a oplocení bez vchodu – dodáváme také branky a brány a to i pojezdové a samonosné. Název firmy je opravdu boppe s dvěma p nikoli zkomolenina bope.
Mezi hlavní činnosti patří:
prodej a montáž oplocení ( možno i „na klíč“ ) velkoobchod a maloobchod prodej do stavebnin a zahradnictví

Drátěné ploty
Nabízíme pletivové ploty pozinkované nebo pozinkované a poplastované pro různé typy využití. Mezi nabídkou naleznete sortiment pro oplocení tenisových kurtů, sportovních či průmyslových areálů.

Sloupky a vzpěry
Standartně dodáváme sloupky a vzpěry zinko-komaxitované, ocelové nebo pozinkované. Na objednávku jsme schopni dodat jakýkoliv rozměr, výšku a barevné provedení, včetně sloupků s bavoletou pro ostnatý drát.

Příslušenství
Pro všechny nabízené drátěné ploty a oplocení nabízíme originální příslušenství. Vyberte si ze široké nabídky napínacích, vázacích a ostnatých drátů a napínáků. Pro jednodušší napnutí a upevnění pletiva nabízíme víceúčelové a krepovací kleště – využití především k okrasnému oplocení.

Podhrabové desky
Podhrabové desky slouží jako náhrady podezdívky, umocňují bezpečnost plotu a zamezují podhrabávání psů. Nabízíme mnoho typů velikostí podhrabových desek.

Panelový systém
Využívá se především k oplocení průmyslových areálů. Panely jsou vyrobeny ze svařovaných drátů s různými průměry – podle typu panelu. V nabídce jsou ve formě pozinkované nebo pozinkované s barvou RAL – výběr barev uveden v online katalogu

Plastové ploty a oplocení
Výhodou plastových plotů je to, že nejsou náročné na údržbu, stálobarevné s dlouhou životností. Způsob jejich výroby zaručuje dostatečnou pevnost a odolnost.

Brány
Brány jsou standartně vyplétané poplastovaným pletivem, konstrukce je z trubek průměru 43mm, opatřena zinkofosfátovým základním nátěrem a vrchním lakem RAL 6005 – jedlová zeleň. Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit a dodat brány nestandartních rozměrů nebo provedení (pojezdové, samonosné, křídlové, teleskopické).

Branky
Branky jsou standartně vyplétané poplastovaným pletivem, konstrukce je z trubek průměru 43mm, opatřena zinkofosfátovým základním nátěrem a vrchním lakem RAL 6005 – jedlová zeleň. Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit a dodat bránk nestandartních rozměrů nebo provedení (pojezdové, samonosné, křídlové, teleskopické).

Stínící tkanina
nebo-li stínící síť, stínící úplet nebo stínící sít na plot se používá ke snížení průhlednosti všech typů oplocení. Síťovina (stínící sítě na plot) nabízí různé možnosti využití, může sloužit: k zastínění plotu jako stínící plotové clony (stínící síť na ploty) k zastínění pergoly a dalších přístřešků k přistínění rostlin na polích i na domácí zahrádce k zastínění lešení, aby se ochránili chodci a okolí

Betonové ploty
Betonové ploty se dají použít jako okrasné ohraničení zahrady. Výhodou je, že mohou být využity jako vysoké neprůhledné dělicí stěny. Jsou schopné zajistit bezpečnostní oplocení průmyslového objektu a současně působí jako protihlučná bariéra. Bezesporu velkou výhodou je minimální údržba, takže není problém použít ji v kotcích či ve výbězích pro zvířata. Kreativně je z betonové lité desky také možné mít kryté stání pro vozidlo.

Kovové výplně
Kovové výplně slouží jako náhražka betonvých desek. Výplně jsou žádané především kvuli svému vzhledu. Kovové výplně vám můžeme vyrobit naklíč podle vašich představ.

Bezpečnostní prvky
Bezpečnostní prvky jak už vychází z názvu slouží pro zabezpečení vašeho pozemku. Naleznete u nás mnoho sortimentu sloužícího k zabezpečení vašeho pozemku. Žiletkové pásky, ostnaté dráty a další příslušenství můžete nakoupit v našem eshopu za výhodné ceny.

FAAC motory
Stavební podpěra skládací, trubková konstrukce, nastavitelná výška, základní nátěr. Zajišťujeme kompletní dodávky a montáže elektrických pohonů a závor od firmy FAAC, včetně veškerého příslušenství ( dálkové ovladače, fotobuňky, majáky, fotobeamy atd. )

Historie firmy Boppe


Zabýváme se internetovým prodejem plotů, oplocení, pletiv plechových dveří, betonových plotů za bezkonkurenční ceny. Firma Boppe s.r.o. vznikla v roce 1993. Vedle montáže plotů prodáváme ploty a oplocení z různých materiálů a barevných rozlišení.Co by to bylo za ploty a oplocení bez vchodu – dodáváme také branky a brány a to i pojezdové a samonosné. Název firmy je opravdu boppe s dvěma p nikoli zkomolenina bope.
Mezi hlavní činnosti patří:
prodej a montáž oplocení ( možno i „na klíč“ ) velkoobchod a maloobchod prodej do stavebnin a zahradnictví

Firma Boppe byla založena v roce 1993. Od té doby prošla mnoha změnami. Od roku 1996 byl hlavní důraz kladen na velkoobchodní prodej pletiv potažených PVC a pozinkovaných, sloupků komaxitovaných a ocelových, doplňků a drátů potřebných pro realizaci kompletního oplocení. Následně byly do nabídky zařazeny i zahradní branky a brány. V tomto roce se firma stává jedním z hlavních dodavatelů nově vznikajícího obchodního řetězce společnosti GOTZEN a zahajuje realizaci dodávek do pražských poboček firmy Ferona. Počátkem roku 1997 firma rozšiřuje svojí působnost i o dodávky kompletních oplocení na klíč, a to převážně rodinných domů a menších průmyslových areálů. V průběhu roku pak dochází k uzavření kontraktu se společností Nebušice Development Company na zajištění oplocení cca 120 rodinných domů v areálu Malá Šárka.

V průběhu let 1997 až 2001 firma nadále rozvíjí svoji činnost především v oblasti realizace oplocení obytných i průmyslových objektů a velkoobchodního prodeje. V tomto období se firmě daří získat i některé další významnější zakázky na dodávky oplocení průmyslových areálů, a to především z důvodu příznivé ceny, která je výsledkem dlouhodobé spolupráce s dodavateli na straně materiálů a plné nezávislosti a strojní vybavenosti na straně montážních a stavebních prací. V neposlední řadě je důvodem úspěšné realizace těchto zakázek i vysoká kvalita dodávaných prací, což dokazují i délky poskytnutých záruk, které mnohdy představují období 50 až 60 měsíců. Začátkem roku 2002 dochází ke zprovoznění nového konsignačního skladu v areálu firmy s cílem zvýšení skladových zásob a tím snížení dodacích lhůt. Do nabídky plotových systémů pro průmyslové areály byly zařazeny elektrické brány samonosné nebo pojezdové, závory a vlajkové stožáry.

V roce 2005 byla v sídle firmy vybudována vzorková prodejna s ucelenou přehlídkou plotových systémů, elektrických bran a závor. Zákazníci si zde mohou prohlédnout a vyzkoušet veškeré námi dodávané druhy oplocení ve skutečném provedení. Celková nabídka firmy byla rozšířena o dodávky zděných plotů. Zákazník si může vybrat z množství typových a barevných provedení, a to především z prvků firmy KB BLOK. Plotové výplně jsou nabízeny v materiálovém provedení dřevo, PVC a okrasné kovářské prvky. Kvalita prováděných prací je garantována absolvováním odborného školení výrobcem uvedených prefabrikátů – firmou KB BLOK. S cílem snížení dodacích lhůt při zachování stávající kvality výrobků a služeb byl počátkem roku 2005 zahájen provoz vlastní zámečnické dílny.

Na základě hospodářských výsledků posledních let a s ohledem na plánovaný rozvoj, byla firma transformována z fyzické osoby na jednu z forem právnické osoby. K 1.1.2006 byly veškeré aktivity v oblasti prodeje, zámečnické výroby a montáží oplocení převedeny na společnost s ručením omezeným s názvem Boppe s.r.o.. Počátkem roku 2006 byla rozšířena kapacita zámečnické výroby i do oblasti výroby ocelových konstrukcí, nástaveb a balkónových konstrukcí. Koncem roku 2006 se firma začala zaobírat projektováním a výrobou elektrických bran nadstandardních velikostí, o které byl v této době na našem trhu velký zájem. Tyto výrobky splňují mimořádné bezpečnostní a pevnostní požadavky. Byly zvětšeny skladovací prostory a rozšířena současná nabídka zboží s cílem zlepšit poskytované služby zákazníkovi. Pro uspokojení časového horizontu realizací zakázek jsme byli v roce 2007 nuceni poptávkou trhu rozšířit naše stávající montážní skupiny.

+25let

Zkušeností v oboru

+5000

Provedených montáží

+50 000

Zpracovaných objednávek

Proč si vybrat právě nás ?

Firma Boppe s.r.o. je na trhu již přez 25 let. Za tyto roky jsme nasbírali nesčetně zkušeností které se promítají do našich vyhotovených zakázek. Našim cílem je spokojenost zákazníka a kvalitně vyhotovená práce.

Zkušenost

Máme 25 let praxe v oboru. A mnoho úspěšně realizovaných zakázek za námi.

Invidualní přístup

Snažíme se vyhovět každému přání našeho zákazníka a snažíme se najít to nejvhodnější řešení.

Certifikace

Námi montované či prodávané zboží je certifikované.

montaze boppe

Nízké ceny

U většiny sortimentu nakoupíte za ceny, které patří k nejnižším na trhu.

Kvalita

Všechny produkty které prodáváme jsou naší firmou prakticky prověřeny.

Záruka

Na zboží či montáž se vztahuje dlouholetá záruka.

Kde nás najdete ?

Provozovna

Ve žlíbku 1849/2a 
Areál Pragoholding
Praha 20
boppe@boppe.cz 
Tel.: +420 777 124 164

Firma Boppe byla založena v roce 1993. Od roku 1996 byl hlavní důraz kladen na velkoobchodní prodej pletiv a sloupků. 

Kontakt

Ve žlíbku 1849/2a

Praha 20, 19300

boppe@boppe.cz

+420 777 124 164

Sledujte nás na sociálních sítích aby jste nepřišli o žádné novinky.

Boppe

Ploty, Stavby, Zámečnictví

IČ: 27361403
DIČ: CZ27361403
Bankovní spojení: 196404735/0300

© Copyright 2022 Pavel Neřold All Rights Reserved